Październik upłynął na obsłudze naszych klientów w usługach stałych wraz  z rozszerzeniem usług dezynfekcyjnych, usługach czyszczenia wentylacyjnego oraz usługach specjalistycznych jak: czyszczenia kotłów, silosów, chłodni, elewacji u nowych Klientów.
Okres jesienny jest również najlepszym momentem na czyszczenie i konserwację newralgicznych obszarów w każdej firmie, niezależnie czy jest  to obszar biurowo- socjalny czy magazynowo -produkcyjny. Dowiedz się więcej!

Sezon jesienny w wielu firmach to ostatni dzwonek na usługi czyszczenia i konserwacji systemów wentylacyjnych, które nie tylko są obligatoryjne pod względem bezpieczeństwa sanitarnego, ale również ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe. O istocie czyszczeń wentylacyjnych dowiesz się więcej w naszym artykule:

https://www.hs.hsmultiservices.pl/pl/akt/kompleksowe_uslugi_porzadkowe_oraz_uslugi_przemyslowe_w_miesiacu_pazdziernik_-305-3.html

Czyszczenia przemysłowe (silosów, kotłów, chłodni, maszyn) to również ważny obszar, wymagający systematycznego czyszczenia, które nie tylko wydłuża ich  żywotność, ale również ogranicza ryzyko wystąpienia awarii.
W tym miesiącu również można było nas zobaczyć przy pracach na wysokości podczas świadczenia usług m.in.:

- odpylanie, czyszczenie oraz mycie konstrukcji infrastruktury sufitowej
- czyszczenie silosów
- mycie elewacji budynków
- mycie i dezynfekcję zbiorników
- mycie powierzchni szklanych
- usuwanie zabrudzeń z dachów i sufitów oraz innych powierzchni na wysokości.

Jesień to również okres porządków w obszarach terenów zewnętrznych obiektów: przycinanie krzewów, porządkowanie liści, zabezpieczanie roślinności oraz szereg innych usług porządkowych wokół firm w całej Polsce! Już wkrótce wrócimy z relacją realizacji usług stałych.