Siłą naszej firmy są ludzie, którzy w niej pracują, bez nich nie bylibyśmy teraz tu gdzie jesteśmy. Każdy pracownik w naszej firmie jest dla nas bardzo ważny i stanowi integralną część naszego zespołu. Nie zawsze jest łatwo, ale my lubimy wyzwania, co pozwala nam ciągle rozwijać się i proponować naszym klientom świadczenie usług na najwyższym poziomie poszerzając ciągle nasze portfolio. Przeszliśmy bardzo długą i nierzadko ciężką drogę, ale z nieukrywaną satysfakcją podsumowujemy te 20 lat pracy.

Zbudowanie mocnej pozycji w branży usług czystościowych, specjalistycznych, hydrotechnicznych na przestrzeni lat umacnia nas w przekonaniu, że jesteśmy profesjonalni w tym co robimy i chcemy więcej osiągnąć, by kompleksowo obsłużyć naszych Klientów.
 
HS Multiservices jest firmą rodzinną istniejącą na rynku od 1995 roku w Bielsku-Białej. Na początku swojej działalności większość usług specjalistycznych świadczyła na terenie województwa śląskiego obsługując głównie placówki handlowe i obiekty użyteczności publicznej. W kolejnych latach przybywało nowych zleceń, co skłoniło firmę do rozszerzenia usług oraz do wyjścia z nimi poza Śląsk.
 
Systematycznie od roku 2000 wzmacniamy swą pozycję w segmencie usług dedykowanych dla przemysłu, dlatego też do naszej oferty zostały wprowadzone nowe usługi specjalistyczne, między innymi czyszczenie hydrodynamiczne, usuwanie ciężkich zabrudzeń olejowych. 
 
Kiedy w roku 2001 firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, pozyskała nowe kontrakty, co zdecydowanie wzmocniło jej pozycję na rynku firm świadczących usługi dla klientów przemysłowych. W kolejnych latach można było zaobserwować dynamiczny rozwój firmy, poszerzenie wachlarzu świadczonych usług poprzez wprowadzenie usług dedykowanych dla klienta przemysłowego. 
 
Firma HS Multiservices od zawsze stawiała na najwyższą jakość swoich usług, dlatego w 2005 roku wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001, a w 2007 System Zarządzania Relacjami z Klientem CRM. Dynamiczny rozwój firmy oraz potrzeba obsługi Klientów na terenie całego kraju były rezultatem uruchomienia w 2008 roku biur regionalnych oraz stworzenia struktury 4 regionów operacyjno-handlowych. Obecnie firma HS Multiservices może pochwalić się 20 letnim doświadczeniem w branży porządkowej i działalnością na obszarze całego kraju.
 

Początkiem września firma HS Multiservices świętowała swoje 20lecie pracy. Nasze wspólne zdjęcie niech będzie miłą pamiątką w podsumowaniu okrągłej rocznicy naszej działalności.