Emisja CO2, zmiany klimatyczne – właśnie te pojęcia przewijają się na ustach ekologów od wielu lat, przestrzegając przed nieodwracalnymi skutkami w środowisku naturalnym. Moda na ekologię rośnie z każdym dniem. Z każdym dniem rośnie również nasza świadomość ekologiczna. Warto mieć na uwadze, że ekologia nie może być chwilową modą, a powinna być naszą codzienną rutyną. W ramach Światowego Dnia Ziemi chcemy poinformować Państwa, że w firmie HS Multiservices stawiamy na najlepszych producentów chemii profesjonalnej, którzy w swojej ofercie mają bezpieczne, ekologiczne produkty.

Zgodnie z wytycznymi  oraz  oczekiwaniami Klientów, zweryfikowaliśmy stosowane przez nas profesjonalne środki chemiczne wdrażając do stosowania głównie produktów Buzil wraz z linią ekologiczną Planta, którą z powodzeniem stosujemy w obszarach sanitarno-socjalnych oraz biurowych.

Zalety stosowanych produktów z serii ekologicznej:

- nie obciążają systemów kanalizacji i oczyszczalni ścieków

- nie mają bardzo agresywnych składników –  jest to warunek certyfikacji

- nie posiadają za dużo perfum i substancji zapachowych –  jest to warunek certyfikacji

- chemia ekologiczna przechodzi w proste związki, które występują w przyrodzie, proces rozpadu zaczyna się od rozcieńczenia z wodą.

Zmiany klimatyczne są realnym zagrożeniem naszego pokolenia. Aktualna sytuacja środowiskowa obliguje przedsiębiorstwa do wdrożenia odpowiedzialnego systemu proekologicznego, dlatego w HS Multiservices stawiamy na profesjonalną chemię, która jest ekologiczna dla środowiska i wspiera zrównoważny rozwój środowiska naturalnego.