Styczeń to miesiąc pod hasłem HS MULTISERVICES POMAGA! Prężnie działamy dla wsparcia  Janka Podgórskiego, podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, a prywatnie synek osoby bliskiej naszej firmie. Udało nam się również przekazać voucher na nasze usługi ozonowania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Pomaganie mamy w DNA. Wiemy, jak ważne w obecnych czasach jest wsparcie potrzebujących, również w zakresie usług, które pomagają chronić życie naszych najbliższych współpracowników. Na ten niebezpieczny, pandemiczny czas przekazujemy WOŚP VOUCHER na usługę OZONOWANIA BIUR I OBSZARÓW SOCJALNYCH!

Jest to jedna z najpopularniejszych, a zarazem bezpieczna metoda dezynfekcji bez użycia chemii, która niszczy roztocza, grzyby oraz pleśnie, a także inne szkodliwe mikroorganizmy. Ozon pozwala również zniwelować nieprzyjemne zapachy, zmieniając mikroklimat pomieszczenia.Voucher obejmuje ozonowanie pomieszczeń wysokich do 3 metrów oraz o powierzchni maksymalnie 200 m2. Termin ważności vouchera to 90 dni, cena wywoławcza 40 złotych. Zachęcamy gorąco do licytowania na profilu Facebookowym Sztabu WOŚP w Węgierskiej Górce!