Firma HS Multiservices elastycznie dostosowuje się do potrzeb rynku i swoich Klientów, dlatego kładzie duży nacisk na rozwój swojego zaplecza w najnowocześniejszy oraz profesjonalny sprzęt do czyszczenia powierzchni i obszarów przemysłowych. HS Multiservices zakupiła kolejny przemysłowy odkurzacz marki Wieland, który pozwala wykonywać usługi czyszczeniowe dla przemysłu. Maszyny do czyszczenia obszarów przemysłowych doskonale odnajdują się w standardach EX 3D stref wybuchowych 21 i 22, które spełniają najnowsze wymagania europejskich dyrektyw bezpieczeństwa.

Urządzenie przemysłowe Wieland zostało tak skonstruowane, by skutecznie usuwać pozostałości poprodukcyjne i suchy, sypki materiał na duże odległości zasysania. Mechanizm odkurzacza przemysłowego Wieland jest prosty - gromadzony materiał jest odprowadzany grawitacyjnie w dół - do otwartych pojemników lub bezpyłowo do BigBagów. VacTrailer S-4 to niezwykle kompaktowa jednostka ssąca montowana na przyczepie, która zapewnia nieskrępowaną mobilność.
 
Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów i stale ulepszanej technologii filtracji, odkurzacz przemysłowy Wieland osiąga najwyższą wydajność ssania i filtrowania. Podczas projektowania odkurzaczy Wieland Lufttechnik skupia się na aspektach BHP, ochronie środowiska, bezpiecznej oraz ergonomicznej obsłudze swoich jednostek. Odkurzacze przemysłowe firmy Wieland Lufttechnik są standardem branżowym pod względem funkcji i jakości. 
 
Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług czyszczenia przemysłowego, serdecznie zapraszamy do kontaktu!