Od października ruszamy z obsługą usług stałych, z usługami czyszczenia wentylacyjnego oraz usługami czyszczenia kotłów przemysłowych u nowych Klientów. Zobacz, dlaczego jest to takie istotne i dlaczego warto dbać o systematyczne i cykliczne czyszczenie przemysłowe!

Od października ruszamy z obsługą usług stałych u producenta nawozów w województwie pomorskim. Naszego Klienta będziemy obsługiwać, zarówno w przestrzeni biurowo-socjalnej, jak i w przestrzeni infrastruktury zewnętrznej, obsługując również tereny zielone obiektu.

W październiku kontynuujemy szereg czyszczeń wentylacyjnych dla naszych Klientów z województwa mazowieckiego, podkarpackiego oraz śląskiego.
Czyszczenie wentylacji to nie tylko kwestia bezpieczeństwa sanitarnego, ale również bezpieczeństwo przeciwpożarowe. W kanałach wentylacyjnych, które dostarczają powietrze do zamkniętych pomieszczeń, mnożą się liczne zanieczyszczenia, bakterie i pleśnie. Zagrożenia takie nie tylko pogarszają jakość powietrza i komfort pracy w takich obiektach, ale przede wszystkim są źródłem wielu groźnych chorób.

Sprawne systemy wentylacyjne działają bardziej efektywnie, mają dłuższą żywotność, zapewniają czystsze powietrze, które wpływa na nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Kotły przemysłowe to kolejne urządzenia przemysłowe wymagające regularnego czyszczenia. Tego typu działania pozwalają wydłużyć czas pracy kotłów i ograniczyć ryzyko wystąpienia awarii. Już wkrótce wrócimy z pełną relacją z realizacji czyszczenia komory paleniskowej kotłów!