W HS Multiservices priorytetem jest satysfakcja Klienta, dlatego w zakresie wykonywanych usług kierujemy się jasno sprecyzowanymi celami.  Działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami Normy PN EN ISO 9001 : 2015. Wdrożone przez nas standardy i procedury obejmują szereg działań kontrolujących jakości prac i zadowolenia Klienta. Nieustannie pracujemy nad jakością naszych usług, dlatego każda opinia jest dla nas cenna. W tym artykule przedstawiamy ostatnie opinie naszych Klientów, którzy zaufali naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu:

Zakład produkujący ramy międzyszybowe z województwa śląskiego

„Odkażanie pomieszczeń metodą zamgławiania wykonywane jest przez odpowiednio przygotowany personel z użyciem profesjonalnych środków i sprzętu. Wszystkiego prace są właściwie przygotowane i wykonane z odpowiednią starannością.”

Producent betonu z województwa opolskiego

„Firma HS Multiservices Sp. z o.o. spełnia nasze oczekiwania jakościowe, cechuje ją również zrozumienie i elastyczność w stosunku do potrzeb klienta, co pozwala nam wyrazić swą pozytywną opinię na temat współpracy i polecić jako zaufanego partnera.”

Producent – branża piwowarska z województwa mazowieckiego

„Usługi świadczące przez firmę HS Multiservices Sp. z o.o. realizowane są w sposób fachowy i terminowy (…) Z całą pewnością możemy zarekomendować firmę HS Multiservices innym przedsiębiorcom i instytucjom poszukującego dobrego partnera w usługach sprzątania.”

Elektrociepłownia z województwa dolnośląskiego

 „Prace wykonywane przez HS Multiservices Sp. z o.o. są wykonywane terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP.”

Zakład produkcyjny z branży spożywczej

„Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z przyjętym harmonogramem i należytą starannością za pomocą profesjonalnych środków. Wieloletnia współpraca naszych spółek skłania nas do zarekomendowania HS Multiservices jako wiarygodnego profesjonalistę w segmencie usług porządkowych.”

Aby zapoznać się z pełnymi referencjami firmy HS Multiservices, zapraszamy do kontaktu!