Okres wakacyjny był intensywnym czasem dla ekipy HS Multiservices, który specjalizuje się w usługach porządkowych dla przemysłu. W sierpniu udało nam się zrealizować usługi dla branży energetycznej:

1. Czyszczenie obszarów spalarni, podczas których wykonaliśmy czyszczenie obszarów spalarni śmieci w Rzeszowie. Czyszczenie obejmowało obszary wrażliwe, które wymagają szczególnej uwagi, m.in.: bunkier, instalacja oczyszczania spalin, filtr biologiczny.

2. Czyszczenie hydrodynamiczne oraz odpylanie dla naszego klienta w województwie dolnośląskim, podczas którego wykonaliśmy czyszczenie 1 kotła metodą hydrodynamiczną 2500bar oraz dwóch kotłów polegających na odpylaniu konstrukcji wsporczej oraz obudów i instalacji przykotłowych.

3. Czyszczenie instalacji przesyłu i magazynowania biomasy dla naszego klienta w województwie dolnośląskim przy okazji modernizacji transportera taśmowego oraz linii zasilania zasobnika biomasy. Podczas tej usługi wykonaliśmy kompleksowe czyszczenie polegające na odpylaniu urządzeń odkurzaczami przemysłowymi oraz agregatami wysokociśnieniowymi 500bar.

4. Czyszczenie elewacji szklano-aluminiowej budynku biurowca wraz z łącznikiem i roletami zewnętrznymi o powierzchni 5000 m2 w województwie małopolskim.

5. Czyszczenie hal wraz z konstrukcją w województwie śląskim, branża spożywcza.

6. Czyszczenie chłodni z branży spożywczej w województwie mazowieckim.

7. W stałych usługach firmy HS Multiservices znajduję się bieżąca dezynfekcja obszarów biurowo-socjalnych na terenie całej Polski.

W tym miesiącu udało nam się wdrożyć z sukcesem usługę stałą dla producenta materiałów dla budownictwa mieszkaniowego, pierwszy miesiąc pracy już za nami!

W najbliższym czasie będziemy realizować następujące projekty:

- jesteśmy w trakcie czyszczenia spalarni Pro Natura w Bydgoszczy, która była Partnerem V Seminarium „Eksploatacja zakładów TPOK - doświadczenia”.

- Czyszczenie kanałów spalin oraz absorberów instalacji IOS na nowej części Elektrowni w województwie opolskim.

- Czyszczenie stacji przesyłowej popiołu na Elektrociepłowni w województwie dolnośląskim.