Łatwość nawiązywania relacji. Wytrwałość w dążeniu do celów. Ukierunkowanie na potrzeby Klienta i dopasowanie oferty do jego potrzeb. To jedne z nielicznych cech, które poszukujemy u specjalisty ds. sprzedaży.

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży usług na rynku B2B i szukasz pracy w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku usług dla przemysłu, to dołącz do zespołu HS Multiservices i rozwijaj naszą ofertę dla klientów z branży cleaningowej.

WAŻNE:

- umowa o pracę

- pełny etat

- praca mobilna

- lokalizacja: woj. Łódzkie, Śląskie, Wielkopolskie, Pomorskie i Mazowieckie

Twój zakres obowiązków:

- Realizacja założonego planu handlowego poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów na usługi stałe,

- Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych,

- Obsługa klientów, organizacja spotkań handlowych na terenie województwa: Łódzkie, Mazowieckie, Śląskie, Wielkopolskie, Pomorskie,

- Przygotowywanie ofert handlowych (kalkulacja, dokumentacja przetargowa),

- Przygotowanie i prowadzenie rozmów/negocjacji handlowych,

- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania:

- Doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług na rynku B2B,

- Gotowość do wyjazdów służbowych związanych ze spotkaniami i sprzedażą usług,

- Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

- Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, kreatywność, sumienność,

- Znajomość pakietu MS Office,

- Prawo jazdy kat. B,

- Wysoka kultura osobista,

Mile widziane:

- Miejsce zamieszkanie na terenie województwa: Łódzkie, Mazowieckie, Śląskie, Wielkopolskie, Pomorskie,

- Doświadczenie sprzedażowe poparte sukcesami na rynku Facility Managment,

- Mile widziane umiejętność korzystania z systemu CRM.

To oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- System prowizyjny oparty na przejrzystych zasadach,

- Samodzielność w organizacji własnej pracy,

- Możliwość zdobywania doświadczenia w stabilnej i rozwijającej się firmie,

- Odpowiednie narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy, Internet)

Chętne osoby prosimy o wysyłanie swoich CV drogą elektroniczną wraz z klauzulą na lmleczko@hsmultiservices.pl:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922).”