Aby sprostać oczekiwaniom i nowym potrzebom naszych Klientów, nieustannie rozwijamy swoje zaplecze w najnowocześniejszy, profesjonalny sprzęt do czyszczenia powierzchni i obszarów przemysłowych - również w standardach EX 3D stref wybuchowych 21 i 22, spełniających najnowsze wymagania europejskich dyrektyw bezpieczeństwa. Naszym najnowszym zakupem jest przemysłowy odkurzacz marki Wieland, który pozwala wykonywać usługi czyszczeniowe dla przemysłu. Od 1959 roku Wieland Lufttechnik jest jednym z wiodących producentów przemysłowych odkurzaczy mobilnych i stacjonarnych, przenośników i odpylaczy do zadań specjalnych oraz instalacji centralnego odpylania.

Odkurzacz przemysłowy Wieland osiąga najwyższą wydajność ssania i filtrowania, dzięki wysokiej jakości komponentów i stale ulepszaną technologią filtracji, Wieland Lufttechnik koncentruje się na aspektach BHP, ochronie środowiska, bezpiecznej obsłudze oraz ergonomicznej obsłudze swoich jednostek. Odkurzacze przemysłowe firmy Wieland Lufttechnik są standardem branżowym pod względem funkcji i jakości. VacTrailer S-2 to niezwykle kompaktowa jednostka ssąca montowana na przyczepie. 

Urządzenie jest tak zaprojektowane, aby skutecznie usuwać pozostałości poprodukcyjne i suchy materiał sypki na duże odległości zasysania. Ssany materiał jest odprowadzany grawitacyjnie w dół - do otwartych pojemników lub bezpyłowo do BigBagów. Jest to ważne, ponieważ BigBagi stają się coraz szerzej stosowaną metodą utylizacji, szczególnie w przypadku materiałów toksycznych.

Ze względu na swoją mobilność, ogromną moc ssania i zaawansowany technologicznie system filtrów do drobnego pyłu i materiałów niebezpiecznych, S-2 znajduje zastosowanie w prawie wszystkich sektorach przemysłu. Chcesz skorzystać z naszych usług czyszczenia przemysłowego? Zapraszamy do kontaktu!