W dniach 23-25 lutego 2022 roku w Gdańsku zespół HS Multiservices miał przyjemność uczestniczyć w XIV Konferencji „Termiczne Przekształcanie Odpadów Komunalnych", zorganizowanej przez Wydawnictwo „Nowa Energia”.  Konferencja miała na celu zaprezentowanie aspektów prawnych i możliwości finansowania inwestycji związanych z termicznym przekształcaniem odpadów komunalnych. 

Podczas wydarzenia uczestnicy mogli zapoznać się z studium przypadków doświadczeń firm działających, zarówno na naszym rynku, jak i na rynku zagranicznym w zakresie realizacji tego typu inwestycji. Na konferencji Wydawnictwa omówiono następujące tematy:

- ITPOK w zmieniającym się systemie gospodarowania odpadami komunalnymi 
- Nowe wyzwania dla funkcjonujących ITPOK w Polsce 
- Rozwój branży TPOK - nowe inwestycje 
- Dostawcy technologii TPOK - wyzwania technologiczno-środowiskowe 
- Technologie, realizacja inwestycji, finansowanie 
 
Każdego roku konferencja Wydawnictwa „Nowa Energia” to trzy dni pełne inspirujących wykładów, które poruszają bieżące wyzwania systemu gospodarowania odpadami komunalnymi. Wydarzenie jest również panelem rozmów z praktykami, którzy dziela się swoim doświadczeniem i rozwiewają wszelkie wątpliwości uczestników. Konferencja TPOK to przede wszystkim obszar inspiracji dla podmiotów i instytucji, które muszą stawiać na dynamiczny rozwój TPOK mimo wielu wyzwań technologiczno-środowiskowych. Trzy dni pełne pratycznej wiedzy zainspirowały nasz zespół do wprowadzenia wielu innowacyjnych technologii w obszarze TPOK. Wkrótce będą mogli Państwo zaobserowować rozwój naszych usług!