Dodatnie temperatury oraz sprzyjające warunki pogodowe w listopadzie, pozwoliły na realizację specjalistycznych usług w obszarach wewnętrznych i zewnętrznych u naszych Klientów. Niezmiennie popularną usługą  w sezonie jesiennym jest czyszczenie wentylacji, które jest niezwykle istotne w dobie pandemii COVID-19. Nieustannie prowadzimy również dezynfekcję na obszarach biurowo-socjalnych dla naszych Klientów. Odpowiadając na potrzeby rynku, realizowaliśmy usługi dezynfekcyjne proponując trzy metody dezynfekcji:  ozonowanie, dezynfekcję poprzez zamgławianie oraz dezynfekcję poprzez oprysk.

W sektorze energetycznym w województwie mazowieckim zrealizowaliśmy usługę mycia konstrukcji dachów metodą hydrodynamiczną. O tej metodzie nieco więcej opowiemy w kolejnym artykule. Nasza ekipa zrealizowała również usługę odpylania kotłów i instalacji w województwie dolnośląskim, a także czyszczenie instalacji odpadów komunalnych w spalarni. Nasz zespół wyjazdowy wykonał usługę usuwania zanieczyszczeń olejowych w zakładzie spożywczym w województwie mazowieckim. Zlecono nam także doczyszczenia pomieszczeń wyposażenia elektrycznego w zakładzie przemysłowym na Śląsku.

Minął również pierwszy miesiąc świadczenia usługi stałej (usługa porządkowa w obszarach biurowo-socjalnych oraz terenów zewnętrznych) u nowego Klienta w województwie pomorskim. Jesteśmy już gotowi do sezonu zimowego u naszych klientów!