Witamy w Nowym, mamy nadzieję lepszym roku 2021! Mimo zimy, nie spowolniamy. HS Multiservices cały czas realizuje usługi dla przemysłu, w których jesteśmy specjalistami od przeszło dwudziestu lat! Zobacz, jakie usługi dla przemysłu zrealizowaliśmy w styczniu!

Usługi dla przemysłu zrealizowane w miesiącu styczniu HS Multiservices.

Sezon zimowy nie należy do łatwych w realizacji usług czyszczeniowych dla przemysłu, ale nie ma rzeczy niemożliwych dla zespołu HS Multiservices! W styczniu wykonaliśmy szereg usług dla przemysłu, które zrealizowaliśmy na terenie całej Polski.

Chcemy się z Wami podzielić najważniejszymi wydarzeniami:

- finalizacja czyszczenia dachów po awarii dla Klienta z branży energetycznej
- kontynuacja prac związanych z naprawą powłoki antykorozyjnej na terenie budowy bloku gazowo-parowego w województwie mazowieckim
- wykonaliśmy dla producenta z branży spożywczej z województwa małopolskiego czyszczenie hal (odpylanie konstrukcji nośnej hali i czyszczenie koryt kablowych oraz ścian)
- wykonaliśmy czyszczenie wentylacji w szpitalu w województwie dolnośląskim
- dla naszego stałego Klienta wykonaliśmy czyszczenie kotła w województwie dolnośląskim  (komory paleniskowej oraz II ciągu)
- czyszczenie obszarów spalarni w rejonach produkcyjnych stałego Klienta w województwie podkarpackim
- wykonaliśmy czyszczenie wentylacji na terenie oczyszczalni miasta stołecznego Warszawa

HS Multiservices pomaga!

Styczeń to również miesiąc pod hasłem HS MULTISERVICES POMAGA! Już wkrótce wrócimy z informacją na temat wsparcia dla WOŚP. Zachęcamy również gorąco do wsparcia 1% podatku dla Janka Podgórskiego, podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, a prywatnie synek osoby bliskiej naszej firmie. Poniżej informacje, jak można przekazać swój 1% dla Janka:

Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto:
FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 36521 PODGÓRSKI JAN – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Można też przekazać 1% podatku. Wystarczy w rozliczeniu rocznym wpisać:
KRS: 0000037904, a w polu CEL SZCZEGÓŁOWY : 36521 PODGÓRSKI JAN
Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych OPP.

Rozwijamy się dla Ciebie!

Styczeń to również miesiąc pod hasłem ROZWÓJ! W związku z dynamicznym rozwojem firmy HS MULTISERVICES powiększyliśmy nasz zespół handlowy w obszarze pozyskiwania usług stałych i specjalistycznych na wschodnią część Polski. Już wkrótce wrócimy ze szczegółami!