W ostatnim czasie rozpoczęliśmy współpracę z nowymi Klientami na kompleksowe świadczenie usług stałych porządkowych dla kolejnych 6 zakładów produkcyjnych. Usługi nasze świadczymy na terenie całej Polski w oparciu o ustalone standardy. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015. Nasze biura regionalne mieszczą się w kilku województwach, co pozwala naszej kadrze operacyjnej na sprawną organizację i opiekę nad stałymi kontraktami.

Poniżej w pigułce działania z ostatniego kwartału:
 
- Rozpoczęliśmy świadczenie usługi stałej porządkowej dla dużego klienta z branży automotive w województwie mazowieckim.

Usługa realizowana jest kompleksowo –  obsługujemy obszary wewnętrzne (produkcyjne, magazynowe, biurowo-socjalne) oraz całorocznie tereny zewnętrzne. Rozpoczęcie usługi rusza 01.10.2021r.
 
- Pozyskaliśmy do współpracy 3 zakłady z branży automotive w województwie śląskim na realizację usług stałych.
Świadczymy usługę porządkową w obszarach produkcyjno-magazynowych, biurowo-socjalnych oraz na terenach zewnętrznych. Obsługa zakładów rozpoczęła się od 01.09.2021r.

- Wdrożyliśmy kontrakt na realizację usług porządkowych dla 2 zakładów spożywczych w województwie dolnośląskim z pełnym zachowaniem wymaganych przez klienta procedur HACCP.

Świadczymy kompleksową usługę porządkową we wszystkich obszarach wewnętrznych na zakładach oraz na terenach zewnętrznych. Usługa wdrożona od 01.08.2021r.