Kompleksowe usługi porządkowe


Utrzymanie czystości wewnątrz budynków

Wykonujemy kompleksowe usługi porządkowe we wskazanych przez klienta obszarach: powierzchnie biurowe, socjalne, hale produkcyjne, magazynowe. Zakresy i częstotliwości wykonywanych prac każdorazowo ustalane są z klientem, tak aby świadczona usługa była jak najlepiej dopasowana do indywidualnych potrzeb i nie kolidowała z harmonogramem pracy obiektu. Usługi wykonywane są przez profesjonalny zespół pracowników w oparciu o własny park maszyn i sprzęt. Firma nasza posiada również bogate doświadczenie w zakresie utrzymania czystości w zakładach o profilu produkcji spożywczej, gdzie usługę wykonujemy w oparciu o wymagania HACCP, GMP.

Utrzymanie terenów zewnętrznych

Świadczymy usługi w zakresie utrzymania terenów zewnętrznych zarówno utwardzonych jak i zielonych. Utrzymujemy czystość i funkcjonalność powierzchni ciągów komunikacyjnych i parkingów przy wykorzystaniu własnego sprzętu. Usługi świadczymy zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Dodatkowo wykonujemy prace związane z pielęgnacją terenów zielonych.

Jednorazowe usługi porządkowe

Oferujemy szeroki wachlarz usług jednorazowych wynikający z aktualnych potrzeb naszych Klientów: gruntowne doczyszczanie posadzek i zabezpieczanie ich powłokami ochronnymi, czyszczenie i impregnacją wykładzin dywanowych, mycie tapicerki, sprzątanie po budowach i remontach, mycie przeszkleń, elewacji itp. Usługi tego typu potrafimy wykonać z dnia na dzień, dzięki sprawnej logistyce zapewniającej nam urządzenia, chemię i szybki transport zasobów w każde miejsce w Polsce. 

Dezynfekcja

Wachlarz naszych usług wzbogaciliśmy o dezynfekcję. Wykonujemy ją na trzy różne sposoby: Dezynfekcja poprzez zamgławianie – odbywa się z użyciem specjalistycznego sprzętu, wody oraz środków chemicznych, które działają dezynfekująco. Dezynfekcja poprzez oprysk – wykonywana jest za pomocą opryskiwaczy typu kwazar, którymi opryskujemy powierzchnie płynem odkażającym Dezynfekcja poprzez ozonowanie – wykonywana jest z użyciem generatora ozonu, który dokładnie odkaża powietrze w pomieszczeniu oraz wszystkie przedmioty które się w nim znajdują.