Usługi specjalistyczne


Czyszczenie hydrodynamiczne

Technologia wykorzystująca wodęc pod wysokim ciśnieniem stosowana w procesie czyszczenia, pozwala na bardzo dokładne usunięcie wszelkich zabrudzeń typu olejowego, zabrudzeń powstałych skutkiem oddziaływania środowiska naturalnego czy też działalności człowieka. Parametry stosowanego ciśnienia oraz technologii są każdorazowo dobierane w zależności od rodzaju i intensywności zabrudzenia oraz rodzaju czyszczonej powierzchni.

Czyszczenie i inspekcje instalacji wentylacyjnych

Usługę czyszczenia instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych wykonujemy przy zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń. Odpowiednia konfiguracja sprzętu pozwala nam na dotarcie i doczyszczenie kanałów o różnych średnicach i różnym przekroju. W ramach kompleksowej usługi czyszczenia wentylacji, wykonujemy inspekcję zanieczyszczenia kanałów samojezdną kamerą, zapis na nośnikach cyfrowych, analizę materiału, wycinanie otworów i montaż klap rewizyjnych, czyszczenie kanałów, dezynfekcję oraz badania mikrobiologiczne.

Bezpośredni kontakt w sprawie czyszczenia wentylacji i czyszczenia hydrodynamicznego: Dział Usług Hydrotechnicznych

Czyszczenia przemysłowe

Odkurzanie i odpylanie powierzchni i konstrukcji w strefach wybuchowych i niebezpiecznych, takich jak uklady podawania paliwa, kotłownie, młynownie itp. w zakładach przemysłu paliwowo-energetycznego, mineralnego, matalurgicznego i chemicznego, a także w cukrowniach i młynach.

Czyszczenia kotłów, zasobników, elektrofiltrów, instalacji odsiarczania, układów spalin, taśmociągów, bunkrów i innej infrastruktury należącej do zakładów sektora paliwowo-energetycznego i mineralnego.

Czyszczenie hal przemysłowych, konstrukcji i infrastruktury przemysłowej wewnątrz hal, przy użyciu specjalistycznych agregatów ssących o wysokiej mocy oraz odkurzaczy przemysłowych w przedsiębiorstwach należących do wielu różnych gałęzi przemysłu.

Czyszczenie powierzchni trudno dostępnych z wykorzystaniem technik alpinistycznych oraz wykonywanie zabezpieczeń antykorozyjnych.

Prace wysokościowe, w ramach których świadczymy szeroką paletę usług takich jak: odpylanie lub mycie konstrukcji i całej infrastruktury sufitowej, czyszczenie silosów, mycie elewacji budynków, mycie i dezynfekcję zbiorników, mycie powierzchni szklanych, usuwanie zabrudzeń z dachów i sufitów oraz innych powierzchni na wysokości.

Wszystkie prace tego typu świadczymy w trybie codziennym lub na wezwanie awaryjne. W zależności od zapotrzebowania naszych Klientów, jesteśmy w stanie realizować nasze usługi podczas przestoju produkcji, jak i w czasie normalnej pracy. Na życzenie wykonujemy dokumentację zdjęciową z efektów prac w miejscach trudno dostępnych.

Bezpośredni kontakt w sprawie czyszczeń przemysłowych: Dział Usług Specjalistycznych, tel. 600 345 204
 
 
UWAGA, NOWOŚĆ!


Czyszczenie suchym lodem oraz parą

Wszędzie tam, gdzie nie wskazane jest używanie wody, stosujemy innowacyjne metody czyszczenia suchym lodem lub parą w oparciu o własny sprzęt i wyszkolony personel.

Lód nie ma właściwości ściernych, a proces czyszczenia jest z wielu względów bardziej ekonomiczny i przyjazny dla środowiska niż inne techniki.
Usuwamy:
- smary, żywice,
- tłuszcze,
- czekoladę, oraz inne zabrudzenia z wszelkiego rodzaju powierzchni w obszarach produkcyjnych.